• Неодамнешно
Висок квалитет HID Xenon D1S D2S Баласт Единица Контролер Igniter 1307329082 1307329087 За 2003 МЕРЦЕДЕС CL55 W215

Висок квалитет HID Xenon D1S D2S Баласт Единица Контролер Igniter 1307329082 1307329087 За 2003 МЕРЦЕДЕС CL55 W215

DEN 1184.16

Количина на стоки
Тековен

Висок квалитет HID Xenon D1 S D2 S Баласт Единица Контролер Igniter 1307329082 1307329087 За 2003 МЕРЦЕДЕС CL55 W215
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl. година во различни пазарот.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.
Апликации : ЗА 2003-2007 година Мерцедес SL-Class SL500 SL600 SL55 AMG ЗА 2003-2006 Мерцедес С-Класа S350 S430 S500 S600 S55 AMG
Внимание!!!
1.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!

Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
PE
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
standard
Специјални Функции:
HID Xenon D1S D2S Баласт
Бренд Име:
Malcayang
Другиот Дел Број:
1307329089
Објектот Висина:
standard
Производителот Дел Број:
1307329082 1307329087
Објектот Ширина:
standard

Најдобри понуди