• Неодамнешно
  • -15 %
2 парчиња Canbus T10 W5W LED светилка Царинење Паркинг Светла Светилки За ФОЛКСВАГЕН Passat б5 б6 CC Голф 4 5 6 7 Jetta mk4 mk5 mk6 Поло tiguan

2 парчиња Canbus T10 W5W LED светилка Царинење Паркинг Светла Светилки За ФОЛКСВАГЕН Passat б5 б6 CC Голф 4 5 6 7 Jetta

DEN 163.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

Име : 2 парчиња Canbus T10 W5 W LED светилка Царинење Паркинг Светла Светилки За "ФОЛКСВАГЕН" Passat б5 б6 CC Голф 4 5 6 7 Jetta mk4 mk5 mk6 Поло tiguan 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Тип : T10 модел Царинење Светла , Светлата за Читање , Табличка Светла , Паркинг светла Материјал : Алуминиум, пластика животниот век : до 20000+ часа LED Type : 9 SMD -5630 Chip LED Боја : Бела, Кристално Сино, Сино , Црвено Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.1~0.15 Крстот Референца : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 175 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579 Примена : Честа употреба за Внатрешни работи (Карта, Куполата, Карго, Учтивост) Светлина, Табличка Светлина, Паркинг Светлина, да се Претвори Сигнал Светлина, Агол, Светлина, од Страна на Маркерот Светлина, Опашка Светлина, и Копија Светла, Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.
2 сијалица

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
1.2~1.8W
Објектот Тежина:
10g
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
T10 W5W 192
Бренд Име:
SAARMAT
Тип На Објект:
Паркинг Светла
Lumens:
270LM
боја:
Бела , црвена, сина ,кристално синото
Инсталација:
100% Plug & Play, T10
тековната:
0.1~0.15 На
Напон:
12V
чип:
со 9smd чипови
Животно дело:
>=20000 часа
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat б5 б6 CC Голф 4 5 6 7 Jetta mk4 mk5 mk6 Поло tiguan
Гаранција:
Yes
Aply да:
T10 модел - Царинење Светла , Табличка Светла , Паркинг
Пакетот Вклучува:
2 сијалица

Најдобри понуди