• Неодамнешно
  • -36 %
Tcart 2 парчиња Автомобил светилки drl Авто Led Дневни Работи Светла Пред се Претвори Сигнали За KIA Sportage K5 К3 Форте Оптима Душата PY21W BAU15S 1156

Tcart 2 парчиња Автомобил светилки drl Авто Led Дневни Работи Светла Пред се Претвори Сигнали За KIA Sportage K5 К3 Форте

DEN 1188.00
DEN 1856.64

Количина на стоки
Тековен

* Нашите светилки drl и да се сврти светлина комплет одговара на местото на предната страна пак сигнал светлина,секој автомобил мора оваа светлина;купи сет специјални светилки drl најмалку треба 80и само во бела боја,но на нашата страна само треба 42.
3 : Користење на висок индекс на рефракција леќа : повеќе светлина пенетрација, Силен проницаемост ,Изложеност на поширок спектар
4 : во Споредба со традиционалниот тип страна светлината значително подобрена, што се гледа посилни, зрачењето растојание три пати пати опсегот и светлината се слични стоки. Светилки drl и да се сврти светло Функција за : светилки drl и да се сврти на светлината 1.5 mm,
Леќа дијаметар : 13.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела, Розова
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
BAU15S
Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Wattage:
20W
Име На Модел:
Светилки drl& Пред се Претвори Сигнали
Sportage-Година:
2013,2014,2015
Kia Модел:
Sportage
Бренд Име:
Tcart
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Напон:
12V
Специјални Функции:
се сврти и светилки drl функција
Тип На Објект:
Пред Се Претвори Сигнали
светилки drl боја:
бела ,црвена ,сина ,мраз-сина ,розова
turnlight боја :
Жолта
Функција:
Пред се Претвори Сигнали и светилки drl светлина
Температура На Боја:
6000K

Најдобри понуди