• Неодамнешно
  • -34 %
deechooll 8pcs Автомобил LED Светло за Шкода Octavia 2 RS 05-13,Canbus Авто Внатрешни работи Сијалица за Шкода Octavia А5 MK2 Купола Светлина

deechooll 8pcs Автомобил LED Светло за Шкода Octavia 2 RS 05-13,Canbus Авто Внатрешни работи Сијалица за Шкода Octavia

DEN 634.00
DEN 960.00

Количина на стоки
Тековен

по добивањето тоа .
Би ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да НИ ДАДЕ
НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК.
deechooll 8pcs Автомобил LED Светло за "Шкода" Octavia 2 RS 05-13,Canbus Авто Внатрешни работи Сијалица за "Шкода" Octavia А5 MK2 Купола Светлина
Производот се покаже
Canbus Автомобил LED Внатрешни работи светло за "Шкода" Octavia МК 2 RS 2005-2013 само Тие Тука имате внатрешни работи сијалица за своето возило. (Вкупно : 8pcs Автомобил LED Светло)
Ова е нашиот ПРЕДВОДЕНА за вашиот референца Бела Ладно Бела
нашите пакување за пример
За превозот и плаќање
1.Поради акции статус и зони разлика , ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. -Не "afterglow" со палење на исклучување.
Таму е невозможно за решавање на прашањата ако ние donnot знаете за нив. можеби се промени ,но ние секогаш се избере брз и стабилен една за у .
Превозот Ко.
Затоа што тоа ќе влијае на нашиот втор продажба. -Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе инсталирате LED светилки,за да бидете сигурни дека палењето секогаш треба да биде исклучено, за било која извира во автомобил да се избегнуваат.
Ве молиме потврдете дали Објектот ќе ги задоволат вашите побарувачката пред да го купат. Ќе контакт со нас во текот на 7 дена и се врати на објектот 30days.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро .
Враќање&Наплата
1.Ние donot не презема никаква одговорност за увозни давачки & даноци , други увоз на енергија , задоцнувањето предизвикано од увоз на клиентите.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ вашиот превозот следење на број , специфична причина за враќање и вашиот PO.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
жал ни е што НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА .Ние само брод да се потврди цел адреса .
Ова има предност од : -Нема порака за Грешка во одборот компјутер. НИЕ DONOT ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период
(и во оригиналното пакување ,ако е можно ) Вие мора да му кажете ни што дефектот е и
дајте ни P. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ако вие се согласувате со горе -листа на политики по купување на нашата продавница.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците .

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Објектот Тежина:
0.2
Бренд Име:
deechooll
Име На Модел:
Б-Octavia 2-8
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
Тип На Објект:
Куполата Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Автомобил LED светло за Шкода Octavia II 2 RS од 2005 година
2.Боја:
Бела /Ладно бела
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED чип
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
за Шкода Octavia II 2 RS од 20005
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Купола Читање На Вратата На Багажникот Светло
9.Сертификат:
ISO 9001
10.Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди