• Неодамнешно
  • -19 %
deechooll 12x Автомобил LED Светло за Шкода Octavia МК 2 5A,Бела Внатрешни работи Осветлување Светилки за Шкода Octavia 2 2005-2013, Светлата за Читање

deechooll 12x Автомобил LED Светло за Шкода Octavia МК 2 5A,Бела Внатрешни работи Осветлување Светилки за Шкода Octavia

DEN 739.00
DEN 912.00

Количина на стоки
Тековен

ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена по уплатата , ќе ви ве молиме контактирајте со нас .
deechooll 12x Автомобил LED Светло за "Шкода" Octavia МК 2 5 A,Бела Внатрешни работи Осветлување Светилки за "Шкода" Octavia 2 2005-2013, Светлата за Читање
Совет : led светилки во слики е пример Led диоди се користат за нашите Колекции,
тоа можеби различни ,
но, тие се точни за вашиот автомобил модел.
Превозот цена е за купувачите . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
За Повратни Информации
ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfation.
-Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
-Полесно да лемење plug and play, без било размена, или на друг начин!
-БОГОРОДИЦА МАТЕРИЈАЛ
-Лесно во секое време да се отстрани
-Максимална осветленост и интензитет на светлина од страна на LED / SMD технологија
-Не сијалица замена се бара
Употребата на возилото како внатрешно осветлување е, без претходно овластување или ABE дозволено. Враќање&Наплата
1 .Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ вашиот превозот следење на број , специфична причина за враќање и вашиот PO. Јас побара од вас што е можно побрзо
За да испратите дека ако се "целта"
Answer : ___________________________ Note : 1.
Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се
за вашиот референца само.Или можете mayby изберете да имате замена.
Ова има предност од :
-Нема порака за Грешка во одборот компјутер.
Затоа што тоа ќе влијае на нашиот втор продажба.
Ве молиме потврдете дали Објектот ќе ги задоволат вашите побарувачката пред да го купат.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Би ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да НИ ДАДЕ
НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК.
Ако вие се согласувате со горе -листа на политики по купување на нашата продавница.
Сите Led сијалицата во оваа група се прибираат Canbus LED, s
со вграден Check-Resistand.Поради акции статус и зони разлика , ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Гаранција
1.
Тоа може да се разликуваат , особено за време на празник време . Ќе контакт со нас во текот на 7 дена и се врати на објектот 30days.
По крајот на аукција, ве молиме контактирајте го нашиот банка на податоци.
Повратната информација е важна за нас .

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Бренд Име:
deechooll
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
Б-Octavia 2-12
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
Објектот Тежина:
0.25
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Автомобил LED Светилки за Шкода Octavia 2 05-13
2.Боја:
Бела /Бела Ко
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED чип
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
за Шкода Octavia 2 MK2 А5 05-13
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Купола Читање на Вратата на Багажникот Царинење светла
9.Сертификат:
ISO9001
10.Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди