• Неодамнешно
10Pcs 7colors Автомобил 12V Б8.5d/BX8.5d/BAX10d 1SMD 5050 Мерач на Таблата LED Светло Внатрешни работи Светилка #J-4237

10Pcs 7colors Автомобил 12V Б8.5d/BX8.5d/BAX10d 1SMD 5050 Мерач на Таблата LED Светло Внатрешни работи Светилка J-4237

DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Замена на табла светлата страна светлина,индикатор,итн. Долг животен век, висока прозрачна ефикасност, заштеда на Енергија,стабилни перформанси Зелена и животната средина-пријателски производи,безбеден и сигурен Забелешка : ве Молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако сијалицата ќе одговара на тоа Specifictions : LED type : 5050 LED чип количина : 1 светла боја : Бела/Сино/Red/Жолта/Зелена/Розова/Мраз сина Connnect тип : Б8.5d/BX8.5d/BAX10d Напон : DC12 V Лумен : 10 Lm Светлина Стил : Индикатор за Светло,табла gaugelight,од страна на светлината

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
CRUZE
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Температура На Боја:
6000K
Elantra-Година:
2013
Објектот Тежина:
0.001
Hyundai Модел:
Elantra
Wattage:
0.5
Тип На Објект:
инструмент светла
Бренд Име:
FEELDO
Име На Модел:
J-4237
Лер Зрак Тип:
LED
Lumens:
2400Lm

Најдобри понуди