• Неодамнешно
  • -5 %
Рефлектор, ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Светлина, заден магла светилка, Кочница Светлина За mazda 3 axela 2014 година со 3 функции guiding light брза испорака

Рефлектор, ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Светлина, заден магла светилка, Кочница Светлина За mazda 3 axela 2014 година

DEN 2508.00
DEN 2640.00

Количина на стоки
Тековен

работи светла. Сите производи' инструкции за инсталација се направени во Кинески, ако у сакате англиски верзија, ние може да го направи тоа. Понекогаш, подобро превозот што ќе се користи ако у согласувам, и u може да ве советува подобра испорака, исто така,.
Повратни информации
Ние сме во потрага за вашиот 5 ѕвезди на повратните информации; ако постои било каков проблем што го прави намалување на рејтингот, ве молиме да се одржи и контактирајте со нас за решение.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сите пораки се регистрирани и може да се следи. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Нашата цел е да се направи сите наши клиенти, како среќна што е можно повеќе, а шопинг со нас. Ние ќе бидеме секогаш тука за вас. Ние ќе им даде некои дополнителни попуст за ur следната наредба ако добивање ur 5 ѕвезди повратни информации . Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата е-пошта на загриженост. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. кочница светла;
2. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние ќе го решат проблемот за што побрзо.
Превозот
Стоките ќе бидат испратени во 1-4 работни дена по приемот на нашиот плаќање.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за копното производи и 2 години гаранција за Тајван производи. Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ние ќе се користи на друг превозот да ur земјата.
Profesional во светилки drl
Контакт
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било. Вашето Задоволство е наш Приоритет.
конекција :
црвено жици поврзани со ноќта работи светла +;
црна жици се поврзани на земјата;
жолта жици поврзани со кочница светла +;
бела жици поврзани за да го вклучите сигнали +.
Три функции :
1. Ако у сака голема количина, pls контактирајте со нас за промет на големо цена . Тие се полни со користење на пластика меур, леплива лента и картонска кутија.
Пакет
Сите производи се продаваат со целиот сет вклучувајќи 2 светла, 1 или 2 контролори (ако имаат) , некои на каблите и приклучоците, настава и други делови (ако имаат) .
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Други карактеристики

Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Тежина:
1kg
Напон:
12V
Wattage:
10W
Автомобил модел:
mazda 3
Автомобил Производител:
Mazda
Специјални Функции:
задните пак сигнали + кочница светлина + водење светлина
Бренд Име:
smRKE
Автомобил модел:
Mazda 3 Axela 2014-16
Температура На Боја:
6000K-6700k

Најдобри понуди