• Неодамнешно
  • -35 %
2 ПАРЧИЊА Висок квалитет T10 2825 WY5W W5W 2 SMD 3030 LED Оптоварување Маркер Светилка Автомобил Читање Купола Сијалица Авто Паркинг Извор на Светлина 12V

2 ПАРЧИЊА Висок квалитет T10 2825 WY5W W5W 2 SMD 3030 LED Оптоварување Маркер Светилка Автомобил Читање Купола Сијалица

DEN 62.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
Цена
$ 18.99
Неверојатно
$ 13.29
Цена
$ 27.99
Неверојатно
$ 19.31
крајот
4pcs/многу Автомобил Стил T10 LED 12 V Висок Квалитет Стакло Покрие КОЧАН со Вжарено Автомобил Внатрешни работи Светлина 194 168 W5 W Автомобил Читање Извор на Светлина Спецификација : LED Кол : 2 ПАРЧИЊА
Напон : DC12 V
Зрак Агол : 180°
LED Type : 5730 SMD LED
Лумен : 100lm Големина : 2.8 cm*1cm*1cm Боја : бела,црвена,жолта,зелена,сина,розова,мраз сина Употреба : читање право,куполата светлина,инструмент светлина,итн.. Ставка Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет. Оригиналната стандард T10 конектор, nonpolar конектор, plug and play. Ниска потрошувачка на енергија, ултра долготрајни дизајн. Заштеда на енергија, заштита на животната средина, Стабилни перформанси, Лесна инсталација, директна замена. Може да погоден за сите видови на возила. Овие T10 Оптоварување LED светилки ќе го замени акции 168, 194, 2825, 2821, 12961 или W5 W светилки. Совршена замена за читање на светлината, Копија Обратна Светла,Висока Планината Стоп Светло;Паркинг светлина, од Страна на маркерот светлина, да се Претвори Јачина на светлина и др. Честа употреба за Автомобили, Камиони, Приколки, RV, и др. Answer : ___________________________ Note : 1.Бројот на отпорник и карактерот на панелот можеби различни од производот. 2.Слики само за референца.(Малата разлика не влијае на користењето на производот). Пакетот вклучува : 2 парчиња T10 LED Светло

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Објектот Тежина:
3g
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Бренд Име:
WMMWMD
Wattage:
3W
Име На Модел:
W5W T10 Кочан Led Стакло Автомобил Сијалица Светлината Led Филамент
Ford Модел:
CF6000
Lumens:
2400Lm
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешна Светлина
За Автомобил Светилка:
Читање на десната купола светлина инструмент светлина итн...
Автомобил модел:
Универзална

Најдобри понуди