• Неодамнешно
  • -25 %
5XT10 194 W5W КРИ Led Чип Бела 4-СМД 20W Со Леќа Canbus Грешка Светилки светилки drl Автомобил Внатрешни работи Широк Обратна Извор на Светлина За BMW

5XT10 194 W5W КРИ Led Чип Бела 4-СМД 20W Со Леќа Canbus Грешка Светилки светилки drl Автомобил Внатрешни работи Широк

DEN 1125.00
DEN 1499.52

Количина на стоки
Тековен

5 XT10 194 W5 W КРИ Led Чип Бела 4-СМД 20 W Со Леќа Canbus Грешка Светилки светилки drl Автомобил Внатрешни работи Широк Обратна Извор на Светлина За BMW Ауди Карактеристики : LED : КРИ Чип Led Моќ : 5 W/1pc Led
Led Количина : 20 W 4pcs
Напон : DC9-28 V
Боја : Бела боја
Употреба : Back-Up Светлина,Кочница Светлина,Магла светлина,да се Претвори Јачина на Светлина итн. Забелешка Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер/грешка трепка или дефект проблем. **Ве молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка пред купување** **Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина! Пакетот Вклучува 5 Компјутери x T10 LED СВЕТИЛКА 5 Pcs x T10 Декодер ***Ние препорачуваме професионална инсталација.

Други карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
t10
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
MAXGTRS
Wattage:
20w
Lumens:
500
Напон:
12V/24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла

Најдобри понуди