• Неодамнешно
  • -15 %
година Врвен Квалитет 10pcs T4W BA9S Автомобил DC12V КОЧАН LED 1W Бела Plafonnier Плакети Veilleuses Приколката на Камион Внатрешни Светла за BMW

година Врвен Квалитет 10pcs T4W BA9S Автомобил DC12V КОЧАН LED 1W Бела Plafonnier Плакети Veilleuses Приколката

DEN 119.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Тука,Ние Сигурно ќе Ви Обезбеди Добар Квалитет,Брза Испорака и Професионални Услуги на Клиентите да Уживате во Вашето Време Тука!
Опис : Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно користење Замена за конвенционалните халоген сијалица, овие LED/SMD светла се посветла од акции светилки За замена на Индикатор Светла,Светлата за Читање,табличка светла,Вратата Светлата страна маркер светлина,опашка светлина, копија светла Спецификации Сијалица Модел : BA9 S Напон : DC 12 V W : 1 W LED Кол : кочан светла боја : бела Големина : 1.8 X1.2 CM
Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да контакт .
Пакетот вклучува :
10 x автомобил светилка (Без Мало Кутија)

Други карактеристики

Објектот Тежина:
50g
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
BA9S
Бренд Име:
YCCPAUTO
Wattage:
1.5w
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
BA9S
Lumens:
100
Wattage:
1.5
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Напон:
12V
Година:
2016 година
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Lumens:
100

Најдобри понуди