• Неодамнешно
  • -15 %
2 парчиња Бела КОЧАН Предводени од Автомобил Стил Дење Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12V Автомобил Извор на Светлина У Облик 6000K Бесплатен П

2 парчиња Бела КОЧАН Предводени од Автомобил Стил Дење Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12V

DEN 190.00
DEN 223.68

Количина на стоки
Тековен

4 cm(прибл)
Животниот век : 50.000 часови
Количина : 1 пар
Пакетот вклучува :
2 x LED Светилки
2 парчиња Бела КОЧАН Предводени од Автомобил Стил Дење Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12 V Автомобил Извор на Светлина У Облик 6000 K Бесплатен Превозот
Карактеристики :
100% Нов и Супер Светол Бел
Уникатен U-облик светлина водич барови усвоен, донесе висока креативност, малку простор окупирана, ниско производство на топлина, униформа светлост
Не ќе ве натера да вртоглавица, донесе без пречка за другите' возење, како и подобрување на оценката на вашиот автомобил и се подобри возачки безбедност
Легура на база со одлична дисипација на топлина можат ефикасно да се намали потенцијалот можноста да се ДОВЕДЕ горење предизвикана од премногу топлина
Металните материјали ќе се обезбеди Led диоди со најголема заштита
Висока осветленост Led диоди и нови КОЧАН чип технологија усвоен, заштеда на енергија, еко-пријателски и долготраен
Мултифункционален и практични, би можеле да работат како дење работи светла, светла за магла, кочница светла, декоративни светилки со промена на жица тип на врска и инсталација локација
Со dual-страна лепливи ленти на грбот и завртка сокети на двата краја, лесен за употреба
Спецификации :
Моќност : 8 W
Напон : DC 12 V
Извор на светлина : LED
Боја : бела 6000 K
Материјал : КОЧАН LED чип + алуминиумски домување
Големина : 14cm x 5.000 часови
Количина : 1 пар
Пакетот вклучува :
2 x LED Светилки.4 cm(прибл)
Животниот век : 50.
2 парчиња Бела КОЧАН Предводени од Автомобил Стил Дење Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12 V Автомобил Извор на Светлина У Облик 6000 K Бесплатен Превозот
Карактеристики :
100% Нов и Супер Светол Бел
Уникатен U-облик светлина водич барови усвоен, донесе висока креативност, малку простор окупирана, ниско производство на топлина, униформа светлост
Не ќе ве натера да вртоглавица, донесе без пречка за другите' возење, како и подобрување на оценката на вашиот автомобил и се подобри возачки безбедност
Легура на база со одлична дисипација на топлина можат ефикасно да се намали потенцијалот можноста да се ДОВЕДЕ горење предизвикана од премногу топлина
Металните материјали ќе се обезбеди Led диоди со најголема заштита
Висока осветленост Led диоди и нови КОЧАН чип технологија усвоен, заштеда на енергија, еко-пријателски и долготраен
Мултифункционален и практични, би можеле да работат како дење работи светла, светла за магла, кочница светла, декоративни светилки со промена на жица тип на врска и инсталација локација
Со dual-страна лепливи ленти на грбот и завртка сокети на двата краја, лесен за употреба
Спецификации :
Моќност : 8 W
Напон : DC 12 V
Извор на светлина : LED
Боја : бела 6000 K
Материјал : КОЧАН LED чип + алуминиумски домување
Големина : 14cm x 5.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
Авто-Партнер
Q7-Година:
2015,2007
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
WV0206
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.05kg
Audi Модел:
Q7

Најдобри понуди