• Неодамнешно
  • -49 %
4pcs RGB Автомобил Автоматско Полнење Внатрешни работи LED Атмосфера Светла 9 LED Декорација Подот на Нога Светилка Лента Автомобил Внатрешни работи Светлина Со Далечин?

4pcs RGB Автомобил Автоматско Полнење Внатрешни работи LED Атмосфера Светла 9 LED Декорација Подот на Нога Светилка Лента

DEN 655.00
DEN 1284.00

Количина на стоки
Тековен


Превозот и ракувањето со такси не се враќа , Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени брод производи назад.
Ако Објектот е неисправен или он-работа , ве Молиме ги споделите со нас детали проблеми и да се обезбеди некои Фотографија или Видео за да ги поддржи вашите поплаки , Ние ќе ви помогнеме
ќе се поправи или ќе ви испрати замена или парите назад откако ќе се примени на неисправни предмети.
Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,
Како што 3000/5000/10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , Благодарение
Спецификации :
Напон : DC 12 V
Материјал : ABS
Моќност : 6 W
LED Type : SMD 5050
Светла Боја : RGB
Srtip Светлина Количина : 4 парчиња
LED Количина : 9pcs за една лента светлина
Лента на Светлина Големина : 122 x 15 x 8 mm
Контрола на Функцијата : 16 сигнал боја контрола,осветленост контрола ON/OFF,4 RGB промена на моделот за контрола на
Пакетот Вклучува :
4 x 9 SMD LED Лента Светлина
1 x Автомобил Полнач
1 x Далечинска Контрола
Превозот
Ние ќе брод на светот.
Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.
Враќање политики
Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет. Во случај дека враќањето е барање , Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени , Во ре-saleable состојба.
Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.
Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 10-25 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја во
САД/Канада/велика БРИТАНИЈА/AU/Израел/Норвешка/Франција/руски/Германија/Украина/Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 5-15 дена ,
Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.
Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!
Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како
што е можно поскоро .

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
А5-Година:
2011,2013,2015,2009,2008,2014,2012,2010
Wattage:
6W
Име На Модел:
9SMD RGB LED лента светлина
Објектот Тежина:
300g
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Бренд Име:
stenzhorn
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Напон:
12V
Audi Модел:
A5
боја на светлина:
RGB
LED тип:
SMD 5050
Напон:
DC 12V
Погоден Автомобил Модел:
Универзална

Најдобри понуди