• Неодамнешно
  • -30 %
2x Бела P21W BA15s 1156 LED Canbus Обратна Светлина Копија Обратна Светилка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Б3 B4 B2 B1 Б3 Опашка Сијалица

2x Бела P21W BA15s 1156 LED Canbus Обратна Светлина Копија Обратна Светилка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Б3

DEN 413.00
DEN 590.40

Количина на стоки
Тековен

LED Type : Најновите Hight Моќ 2835 SMD.2x Бела P21 W BA15s 1156 LED Canbus Обратна Светлина Копија Обратна Светилка За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 Б3 B4 B2 B1 Б3 Опашка Сијалица Ставка Опис : Супер Xenon светла Бела 1156 15 W Висока Моќност LED светилки. Примена : Совршена замена за Backup Обратна Светлина,Сопирачките, Светлата. Answer : ___________________________ Note : - Бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица пред ставање ред. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Canbus Дизајн, Без Грешки! Спецификации : 1.Ќе имаме тестирани на предмети пред превозот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Интерфејс Тип : 1156,BA15 S,P21 W 3. Пакет содржина : 2x 1156 Светилки Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Undelivery Надомест : ако стоката се undelivery во рамките на превозот време,ние ќе им понуди полн со пари наплата или испрати стоката повторно. Секој LED сијалица содржи 15 Убава Висок Квалитет Најнов Висока Моќ 2835 SMD Led диоди,кои се многу посветла од акциите ОЕМ жолтеникаво традиционалните светилки и ист тип на LED светилки се продаваат од страна на други продавачи. За да се реши овој проблем, ве молиме бидете сигурни дека Коло е Вграден за 12 V DC Напон на Текст,или можете да додадете еден пар на оптоварување отпорници товарот отпорници.

Други карактеристики

Фолксваген Модел:
Passat
Passat-Година:
1995,1998,2005,2007,2015,1996,1999,2012,2009,2003,1997,2014,2006,2004,2010,2008,2013,2011,2000,2001,2002
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
OKECAM
Име На Модел:
BA15S (1156)
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Специјални Функции:
Canbus,Без Грешки
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Алуминиум легура,ПРЕДВОДЕНИ
Објектот Тежина:
50g
Светлината База Тип:
BA15S,1156,P21W
LED чип вид:
2835 15-СМД
Лумен:
800LM
Led боја:
6000K Чиста бела
Животен век:
60000 работи часа
за автомобил модел :
За ФОЛКСВАГЕН Passat Б1 Б2 Б3 B4 Б5 Б6
Автомобил Осветлување:
500% посветла од 5050 SMD LED
Напон:
DC 12V-24V
ОДГОВАРА ЗА:
Обратна Светла,Копија Светла,Светла Кочница
Пакет Содржина:
2 парчиња/пар

Најдобри понуди