• Неодамнешно
  • -12 %
20/100pcs T10 W5W Canbus 3030 6 SMD 360 степени LED Извор на Светлина Авто Царинење Светла, Светлата за Читање Бела 12V Бесплатен Превозот

20/100pcs T10 W5W Canbus 3030 6 SMD 360 степени LED Извор на Светлина Авто Царинење Светла, Светлата за Читање Бела 12V

DEN 404.00
DEN 459.36

Количина на стоки
Тековен


20/100pcs T10 W5 W Canbus 3030 6 SMD 360 степени LED Извор на Светлина Авто Царинење Светла, Светлата за Читање Бела 12 V Бесплатен Превозот
ТОЧКА БР. ИО-C-T10-3030-6 SMD-3 (SKU : CB0223) Напон Спектар : 12 V Моќност : 12 V*0.13 НА Lumens : 360 LM База Тип : T10 W5 W CANBUS Факултативна Боја : Бела Големина : 26mm*10мм*9mm Боја температура : 6500 K Н W 0.17 kg/100pcs Пакет се вклучени : 20/100pcs T10 W5 W Canbus 3030 6 SMD Led Светилки G. W 0.064 kg/20pcs, на 0,2 kg/100pcs Стандардна Пратка : Кина Пост/e Packet ( Цел цена HK Пост/e Packet ( Цел цена >= 20 USD). Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека светилки одговара на вашите автомобили пред да нарачате. Ви благодариме !
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
20pcs Бела, Бела 100pcs
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
ИО-C-T10-3030-6SMD-3 (CB0223)
Објектот Тежина:
0.17KG/100pcs
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
YM E-Светла
Wattage:
12V*0.13A
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
360LM
Canbus?:
ДА!
LED тип:
3030 6 SMD
Големина:
26mm*10mm*9mm
Напон:
12V
боја:
Бела
База Тип:
t10 canbus
T10 Светилки за:
Читање/Инструменти/Табличка/Царинење Светла

Најдобри понуди