• Неодамнешно
  • -30 %
Mayitr Автомобил Светла 12V-24V Автомобил LED Трепка Strobe Светилник неутрална Светлина Светилка Килибар Светилки

Mayitr Автомобил Светла 12V-24V Автомобил LED Трепка Strobe Светилник неутрална Светлина Светилка Килибар Светилки

DEN 488.00
DEN 697.44

Количина на стоки
Тековен


MT0000826
Карактеристики :
Автомобил Неутрална Трепка Strobe Светлина Инженеринг Полицијата Светилка
DC 12-14 V strobe флеш тип
Идеален за Итни Ситуации
Совршен за користење во Магла, Дождливо, Снежните, Кал Правец на Сезоната
Употреба : Полицијата, пожар на моторот, брза помош, улица sprinkler, камион
Погоден за аларм во опасни пост во индустриска и минерална претпријатија, во види пост, на врвот на возилото, итн
Издржливи, долг животен век, супер светло
Спецификација :
Тип : LED Предупредување Светлина
Црна жица е позитивен пол
Напонот на црна жица и бела жица е 12 V
Напонот на црна жица и црвениот жица е 24 V
Материјал : PC&ABS
Големина : прибл. 95 x 96mm (Кол.*h)
Пакет се вклучени : 1x LED Предупредување Светлина
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.263 KG
Бренд Име:
Mayitr
Wattage:
other
Напон:
12V/24V
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Интерфејс Тип:
Никој
Име На Модел:
led предупредување светлина
Lumens:
Други

Најдобри понуди