• Неодамнешно
  • -20 %
ZD 2pc За Hyundai Tucson 2017 Solaris ix35 i30 Suzuki Swift Mitsubish ASX Автомобил Предупредување Волан Светлина се Претвори Сигнали Страна Светилка

ZD 2pc За Hyundai Tucson 2017 Solaris ix35 i30 Suzuki Swift Mitsubish ASX Автомобил Предупредување Волан Светлина се

DEN 453.00
DEN 566.40

Количина на стоки
Тековен


Спецификација : Моќ сооднос : 3w Работен Напон : DC12 V Материјал : Пластични Домување Led Кол : 2 парчиња чип x 3 W Производ боја, бела,црвена,жолта и сина Светлина боја : бела,црвена,жолта и сина. Сијалица, големина : 152mm(Должина)x 43mm(ширина)x 11mm(висина) Карактеристики :
Сосема нов Простор занает модел дизајн,Роман стил
Интегрален хром позлата процес,Не е лесно да се scrape цвеќиња исчезнат,Блескави сребро повеќе истакнати луксуз
46 светла LED светла Вградени во летало команда пост доста Смисла на научна фантастика
Долг животен век, до 10.000 часа.
Двете ноќни светла и да се сврти сигнал светла функција,да се Осигура безбедноста на сообраќајот.
Погоден за повеќето модели инсталација.
Упатство за инсталација :
Пред да започнете, ве молиме да ги подготват следниве алатки :
Црвена линија претвори сигнал светлина
Жица stripper
Шрафцигер
Пакет Се Вклучени :
1 Пар x Страна Пак Сигнал Светла

Други карактеристики

Бренд Име:
ZD
Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
12V
Име На Модел:
Пак сигнал светлина
Објектот Тежина:
0.1KG
Lumens:
2400Lm
Интерфејс Тип:
T15
Напон:
12V

Најдобри понуди