• Неодамнешно
  • -16 %
Сет за во автомобил H7 КРИЕШЕ Светилки Пластични Палубата Адаптери Носители За BMW E46 3 Серија 325i 330ci-Y11

Сет за во автомобил H7 КРИЕШЕ Светилки Пластични Палубата Адаптери Носители За BMW E46 3 Серија 325i 330ci-Y11

DEN 59.00
DEN 70.08

Количина на стоки
Тековен

H7 КРИЕШЕ Светилки Пластични Палубата Адаптери Носители За BMW E46 3 Серија 325i 330ci
Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Бела Тип : H7 Адаптери Одговара за : За BMW 325 Ci 2001-2006 За BMW 325i 2001-2006 За BMW 325xi 2001-2006 За BMW 330 Ci 2001-2006 За BMW 330i 2001-2006 За BMW 330xi 2001-2006 За BMW M3 2001-2006 За BMW 323i 1999-2000 За BMW 328i 1999-2000 За BMW 323 Ci 2000 За BMW 328 Ci 2000 Вовед Оваа аукција карактеристики за еден сосема нов H7 За КРИЕШЕ сијалица конверзија адаптери За BMW E46 3 Серија 99-06 да се инсталира на резервни За КРИЕШЕ Конверзија Комплет. Овој тип на H7 конверзија адаптер ќе ви овозможи да се одржи било резервни H7 За КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо За BMW E46 3 Серија' оригинални headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок! Производителот Дел Број : 323 328 99 00 1999 2000 Сијалица Носители Поставеност на Возило : Лево, Десно, Пред Другиот Дел Број : 330 325 01 02 03 04 05 06 Дел Бренд : За BMW E46 H7 За КРИЕШЕ Сијалица Адаптер Пакет Содржина : 1 PC Светилки Носители Забелешка : Овој тип на H7 конверзија адаптер ќе ви овозможи да се одржи било резервни H7 КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо на "E46 3 Серија 1996-2006" оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок! Овој производ е за E46 3 Серија 1999-2006 дека има само халоген капсула предните светла Ако сте несигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот возило, само pop-up хауба и споредете го овој производ со акции headlamp штекер.

Други карактеристики

Специјални Функции:
Инсталирање на резервни За КРИЕШЕ Cnversion Комплет
Производителот Дел Број:
Автомобил Светлина H7 Адаптери
Објектот Тежина:
30g
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Должина:
Other
Објектот Висина:
Other
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
Other
Другиот Дел Број:
Автомобил Светлина H7 Адаптери
Бренд Име:
Free_on
боја:
Бела

Најдобри понуди