• Неодамнешно
  • -14 %
Dewtreetali 4pcs/Многу 2.4 бар гуми притисок на гуми Надгледување на притисок колосек,Капа Сензор Индикатор 3 Бојата на Очите на Предупредување за воздушен притисок мерач

Dewtreetali 4pcs/Многу 2.4 бар гуми притисок на гуми Надгледување на притисок колосек,Капа Сензор Индикатор 3 Бојата

DEN 72.00
DEN 84.00

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Гуми Притисок Монитор Вентил Матични Капа Сензор Индикатор 3 Боја на Очите Сигнализација Најновите 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chromed Метал Круг Стил : 2.4 PSI Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од под-преголеми гуми Индикација : Зелена покажува дека гумата притисок е нормален. Жолта покажува дека притисокот е долу околу 5 килограми. Црвено сигнали дека притисокот е надолу од најмалку 10 фунти. Инсталација : се Утврди точниот гуми на притисокот на вашите гуми. Надува гуми да се поправи притисок. Инсталирате нова притисок капа тесни.
Едноставно се погледне во боја за да знаете дали вашата гуми е низок или нормален Пакување содржина : 4 x Гуми Притисок Индикатор Вентил Матични Капи

Други карактеристики

Бренд Име:
Dewtreetali
Објектот Тежина:
0.02kg
Материјал Тип:
Chromed Метал
Специјални Функции:
Притисок & Вакуум Тестери
Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Големина:
1cm*2.5cm*1cm
Верзија На Софтвер:
Гуми Притисок Индикатор Вентил Матични Капи
Име На Модел:
Q1407-01

Најдобри понуди