• Неодамнешно
  • -16 %
10PCS/МНОГУ Автомобили Auto Магија Мулти Сунѓерот Чисти Пена за Чистење Чистење Гумичка за Миење Кујна трговија на Големо-Y11

10PCS/МНОГУ Автомобили Auto Магија Мулти Сунѓерот Чисти Пена за Чистење Чистење Гумичка за Миење Кујна трговија на Големо-Y11

DEN 45.00
DEN 53.76

Количина на стоки
Тековен


10 PCS/МНОГУ Автомобили Auto Магија Мулти Сунѓерот Чисти Пена за Чистење Чистење Гумичка за Миење Кујна трговија на Големо
100% Сосема нов и висок квалитет Не треба Детергент. Оваа магија сунѓерот гумичка отстранува дамки или нечистотија со вода, Тоа едноставно го прави нечистотија исчезне и носи многу гости за вас. Оваа сунѓерот може да се намали во било која големина за соодветна форма и тоа 's силна мулти-функционални почиста Материјал : меламнин пена Обидете гумичка на автомобилски ентериери, брод, но и многу повеќе Добри за да Потоне, Бања, од не' Рѓосувачки челик апарати, Бања кади и басени,Керамика, Пластика, Фарбање на ѕидовите и вратите, Кожа И други scribbles на почетниот подот. Големина : 10cm x 6cm x 2cm Боја : бела Количина : 10pcs
Пакетот вклучува 10 x Магија Сунѓерот Чисти

'

Други карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Волумен:
Други
Специјални Функции:
Чистење
Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Тежина:
22g
Материјал Тип:
меламнин пена
Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Пакет:
Без Продажба На Мало Поле
боја:
Бела
Количина:
50pcs
Број На Модел На:
D3303
Тип На Единица:
многу (50 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.07kg (0.15lb.)
Пакет Големина:
34cm x 26cm x 10cm (13.39in x 10.24in x 3.94in)

Најдобри понуди