• Неодамнешно
Мека Микрофибер Автомобил Восок Апликатори Подлога Полирање Сунѓер за да аплицираат и да ги отстрани восок Авто Грижа 5pcs или 10pcs за избор

Мека Микрофибер Автомобил Восок Апликатори Подлога Полирање Сунѓер за да аплицираат и да ги отстрани восок Авто Грижа

DEN 117.60

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Материјал : Microfibre(површина) & Сунѓер(внатре)
Дијаметар : 5 инчен
Дебелина : 2cm(0.8 инчи)
Боја : Сина
Количина : 5 парчиња и 10 парчиња за избор
1.Бренд Нови
2.Висок Квалитет
3.Мека Текстура
4.Се користи за автомобил полски/восок applicators
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.
Идејата за чистење, чистење или полирање,се применува за двете екстериер и ентериер

Други карактеристики

боја:
5pcs, 10pcs
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Специјални Функции:
За шанса полирање перење
Објектот Тежина:
15g
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
авто нега
Материјал Тип:
Микрофибер,Сунѓер
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Должина:
13cm

Најдобри понуди