• Неодамнешно
  • -16 %
3 Еез Чистење На Сунѓерот Полирање Подлога Чистење Плоча Сет За Во Автомобил Се Грижат M14 1.2 2 3

3 Еез Чистење На Сунѓерот Полирање Подлога Чистење Плоча Сет За Во Автомобил Се Грижат M14 1.2 2 3

DEN 255.00
DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен


Опис : Материјал : Метал+ПВЦ Надворешниот Дијаметар : 1.2", 2", 3" месо тело Навој Дијаметар : 14mm/0.55" Количина : 3 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 3 x Чистење Плоча

Други карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал Тип:
Метал+ПВЦ

Најдобри понуди