• Неодамнешно
  • -39 %
Нови Преносни Двојно Заврши Автомобил Воздухот се Пропустливи Шлиц Почиста Четка за бришење прашина бришење Прашина Ролетни Тастатурата за Чистење со Четки CSL2018

Нови Преносни Двојно Заврши Автомобил Воздухот се Пропустливи Шлиц Почиста Четка за бришење прашина бришење Прашина Ролетни

DEN 47.00
DEN 77.28

Количина на стоки
Тековен

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние само брод да се потврди цел адреси. да 18 : 00часот. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Други карактеристики

Бренд Име:
БУ-Bauty
Објектот Должина:
16.5cm
Објектот Тежина:
30g
Материјал Тип:
Микрофибер + pp + PE
Специјални Функции:
Јасно
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки

Најдобри понуди