• Неодамнешно
  • -5 %
Перач на автомобили црево 7.5 M M22*1.5*14mm 400Bar 5800PSI,висок притисок за миење црево спреј вода Шампион HP6140/6160 Elitech M1800

Перач на автомобили црево 7.5 M M22*1.5*14mm 400Bar 5800PSI,висок притисок за миење црево спреј вода Шампион HP6140/6160

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Количина на стоки
Тековен

Перач на автомобили Црева со Висок Притисок за Миење Црево MAX. 40 Mpa (400 Bar 5800 PSI ) MAX. 60 степен Бакар конектор за машина : Завртка тема M22*1.5, core 14 MM со печат прстен
Конектор за пиштол : Коси/Конус конектор, завртка тема M14*1.5
Одговараат за :
Шампион HP6140,HP6160, HP2130
Elitech M1800

Други карактеристики

Со Водоводните Цевки:
No
Се Справи Со Тип:
Прстот
Тело Материјал:
Бакар
Вода Спреј Тип:
Фан
Бренд Име:
KATJASKY
Млазницата Материјал:
Бакар
Интерфејс Материјал:
Бакар
Специјални Функции:
400bar
Материјал Тип:
ПВЦ
Должина:
7.5 метри

Најдобри понуди