• Неодамнешно
бакар перач на автомобили црево конектор едниот крај Женски G1/4 друг крај Машки навој M22*1.5*14MM Дупка кол.14mm

бакар перач на автомобили црево конектор едниот крај Женски G1/4 друг крај Машки навој M22*1.5*14MM Дупка кол.14mm

DEN 571.20

Количина на стоки
Тековен

100% бакар едниот крај Женски G1/4 друг крај Машки навој M22*1.5, Дупка кол.14mm

Други карактеристики

Со Водоводните Цевки:
No
Вода Спреј Тип:
Фан
Тело Материјал:
Бакар
Се Справи Со Тип:
Прстот
Млазницата Материјал:
Бакар
Бренд Име:
KATJASKY
Интерфејс Материјал:
Бакар
Материјал Тип:
100% МЕСИНГ

Најдобри понуди