• Неодамнешно
MJJC Стандард и Полесна Верзија Пена Копје За Nilfisk Заоблени Фитинг за Gerni,Stihle Притисок Подлошки,Nilfisk

MJJC Стандард и Полесна Верзија Пена Копје За Nilfisk Заоблени Фитинг за Gerni,Stihle Притисок Подлошки,Nilfisk

DEN 840.00

Количина на стоки
Тековен

одличен само - подмачкување и намалување на шумот;
e . 100% по продажба на услуги гарантира засекогаш. Карактеристики на Најлон PA66 материјал :
а .;
2 , Во текот на употреба на снег пена копје, ако incautiously намали во основа, производот ќе биде лесно да се оштети.
3 , бакар трие од пластични шишиња, така што на завртката нишка на шишето е лесно да се оштети.
П : Може ли да се добие некои попуст?
A : Жал ми е за ова. Предност на MJJC ПЕНА КОПЈЕ : 1. не-токсични, без мирис, не-rusty;
г . се работи стабилно на ниски температури и да можат да работат под 100℃;
с .
3 , Најлон PA66 резервоарот кутија е помалку абразивен да шише, штетата може да се занемари во повеќето случаи.Тестот покажува дека, во споредба со бакар еден, Најлон PA66 резервоарот кутија е поотпорен на се squashed и повеќе фрли-доказ за специјален материјал.
Гаранција : 1 Година (освен мрежа филтер внатре, како mesh филтер може да се залепи ако вашиот водоснабдување не е филтрирани)
Капацитет на шишето : 1000ml(1 L)
Градежен Материјал : Цврсти Месинг, отпорни Најлон(познат како PA материјал), и HDPE шише. Имаме прикажано на слика на адаптер големина на опис на производот, па ние не презема никаква одговорност на несогласноста на вашиот адаптер ако сте го направиле погрешен редослед.
Спецификации :
Притисок Опсег : 2000psi - 5000psi (мали и големи притисок за миење работи совршено)
Пенење Перформанси : 5 ѕвезди (ние гарантираме тоа е најдобар пена копје во пенење изведба)
Издржливост : 10 Години.
Сега се одлучиме за промена на бакар материјал на Најлон PA66 материјал.
Ако ви треба помош за изборот на точниот адаптер, ве молиме да бидат слободни да контакт. Се тресат течност шише да се меша шампон со вода темелно.
4 , производот е полесно да се помине царинење постапка за полесна тежина. добри временски услови-отпор. Прикачите течност шише со пена ленс единица. Ви благодариме за разбирањето однапред. Стави PTFE лента на месинг цевка (два конци), секоја нишка треба 50cm PTFE лента. Таа заштедува вода, Тоа е еко-пријателски.
Како што постојат два вида на адаптери за овој бренд на притисок подлошки. 45 дена пари назад гарантира за undelivery или неисправни квалитет. Пополнете течност шише со вода (за најдобри резултати, користете топла вода, 20% шампон +80% вода се предлага).
П : Може ли да изберете и други превозот начини?
A : Да, можете да изберете превозот начини кога ќе го поставите цел.

Други карактеристики

Тело Материјал:
Инженеринг Пластика
Со Водоводните Цевки:
No
Бренд Име:
MJJC
Интерфејс Материјал:
Инженеринг Пластика
Млазницата Материјал:
Инженеринг Пластика
Се Справи Со Тип:
Прстот
Вода Спреј Тип:
Фан

Најдобри понуди