• Неодамнешно
  • -19 %
Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Ford Explorer е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Ford Explorer е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR

DEN 16446.00
DEN 20304.00

Количина на стоки
Тековен

4 x 45w Опкружувачки Стерео, Subwoofer Излез 30. Ако објектот има вратени затоа што на купувачот refusion да се расчисти на царинските или примање на пратката, превозот postgae и скапи се врати надоместок ќе се паднати на купувачи одговорност.

Други карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,Mp3
Explorer-Година:
2008,2009,2007,2006
Објектот Тежина:
5kg
OSD Language:
Шпански,Норвешки,Италијански,Еврејски,Руски,Француски,Малајски,Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
Име На Модел:
КС-F011
Бренд Име:
Liislee
Din:
Двојно Din
Ford Модел:
explorer
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Објектот Големина:
7 инчен екран
Резолуција:
1024*600
Интерфејс:
plug and play
Макс Надворешна Меморија:
32g
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V

Најдобри понуди