• Неодамнешно
10.25 Андроид 6.0 навигација со автомобил играч GPS За Хонда спогодба 8 2008-2013 bluetooth аудио воланот

10.25 Андроид 6.0 навигација со автомобил играч GPS За Хонда спогодба 8 2008-2013 bluetooth аудио воланот

DEN 22512.00

Количина на стоки
Тековен

Јас) Што е за Инсталација позиција за Задните USB жици? Тоа е Задните жици за USB треба да бидат изведени во ракавица за замрзнување на автомобилот. Обично ние ќе прогласи вредноста на ова dvd е 120$,па вие само треба плаќаат малку царина. e) доаѓа со ТВ функција и не треба да се намали кабел за конекција? Нема на ТВ, Не треба да ги намалат вашиот оригинален кабли, само plug and play жици конекција.1 |Quad Core| 1024*600 | 1. Ако го ажурирате со себе, ќе се соочи со прашања како што не можете да го ажурирате вашиот lollipop повеќе, и ќе се изгуби служба на главата единица гаранција За превозот 1,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. НО, Евра Купувачи, Само ако изберете "Продавачот Испорака Метод" пратката,тие ќе бидат слободни даночни/давачки .

Други карактеристики

боја:
Автомобил DVD, со задна камера, со Камера и DVR
Јадра:
Quad Core
Хонда Модел:
Спогодба
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може Да-Автобус,Поддршка Воланот Контрола,Вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,Mp3,Mp4
Материјал Тип:
Пластични и Електронска Компонента
Објектот Големина:
45*45*30
ROM:
16g
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Спогодба-Година:
2012,2011,2009,2010,2008
Од Моќ:
45w
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Мобилни телефони,Bluetooth
Резолуција:
1280*480
Макс Надворешна Меморија:
32g
Име На Модел:
2979
Интерфејс:
РКА
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
RAM меморија:
1G
Din:
Еден Din
Бренд Име:
XEOWYN
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
10.25
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom Quad core CPU4D Мали-450

Најдобри понуди