• Неодамнешно
  • -74 %
нови 12V Автомобил Стерео FM автомобил Радио MP3 bluetooth Аудио Плеер Поддржува Bluetooth Телефон со USB/SD MMC Порта е РАДИО за Автомобил Во Цртичка 1 DIN

нови 12V Автомобил Стерео FM автомобил Радио MP3 bluetooth Аудио Плеер Поддржува Bluetooth Телефон со USB/SD MMC Порта

DEN 874.00
DEN 3360.00

Количина на стоки
Тековен

Демонстрација линк : youtu.се/WSXCujcnj Zk
Спецификација На Производот :
Вграден Bluetooth + микрофон.
Hands-free повици
Поддржува Advanced Audio Distribution Profile
Надвор времето се прикаже функцијата
Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио,
Претходно 18 станици (фреквенција : 87.5-108 MHz)
Поддршка за USB / SD / MMC картичка читач
Поддршка Аудио : MP3 / WMA / WAV, итн.
Поддршка папка функција
Поддршка точка на прекин и ID3 Игра
Поддршка за Далечинска контрола
Ротари Контрола На Јачина На Звук
MP3 рандомизирана, 10 патеката горе / долу репродукција
Електронска контрола на јачината на звукот treble, бас, рамнотежа и fader
Повеќе EQ Сцена Избор : џез, рок, поп, класична, итн.
Исклучете го тонот и Loudess контрола
L / R РКА излезни аудио приклучоци
4-канален висока излезна моќност (4 гласно говорник)
Машина со големина на : 178 mm (W) * 50 MM (H) * 125 mm (D)
Целокупната димензии : 188 mm * 58mm (H)

Други карактеристики

Специјални Функции:
Радио Тјунер,MP3,Bluetooth,Мобилен Телефон
Бренд Име:
PolarLander
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87-108Hz
Материјал Тип:
пластични+Алуминиумски
Име На Модел:
JSD520
Објектот Тежина:
0.8kg
Од Моќ:
4*50w
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
256*186
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Големина:
18*5*6.8
is_customized:
Yes

Најдобри понуди