• Неодамнешно
  • -27 %
shhworldsea 10/50/100/200sets 3 Pin Carengine конектор приклучок за АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Вклопува TS авто Алтернатор Конектор 6188-0282

shhworldsea 10/50/100/200sets 3 Pin Carengine конектор приклучок за АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Вклопува TS авто Алтернатор

DEN 420.00
DEN 575.04

Количина на стоки
Тековен


shhworldsea 10/50/100/200sets 3 Pin Carengine конектор приклучок за АЛТЕРНАТОР ДОВЕДЕ ПОПРАВКА Вклопува TS авто Алтернатор Конектор 6188-0282
секој поставува вклучува :
1*3 Way машки конектор
3*машки терминали
3*силиконската гума кабел фоки
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
Водоотпорен
Име На Модел:
3 pin автомобил, мотор конектор
Објектот Големина:
3 pin автомобил, мотор конектор
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
3 pin автомобил, мотор конектор
Пол:
Машки
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
За мицубиши овална Темперамент за Тојота Suzuki

Најдобри понуди