• Неодамнешно
  • -20 %
Автомобил Полнач Двојна USB Излез 2.1 A/1А Автоматски Полнач за Мобилен Телефон Патнички Адаптер DC12-24V Двојна USB Порт Автомобил Полнач LED Дисплеј

Автомобил Полнач Двојна USB Излез 2.1 A/1А Автоматски Полнач за Мобилен Телефон Патнички Адаптер DC12-24V Двојна USB

DEN 168.00
DEN 209.76

Количина на стоки
Тековен

Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ. Заменливи 5 A осигурач цевка.Исклучително водоотпорен и супериорен квалитет
4.Универзален дизајн за различни апликации,како што авто,мотор и сите возила на 12-24 V
Може да се користи за полнење на GPS, мобилен телефон, MP3 или interphone. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на пари.1 НЕКОЈ Друг USB Излез 5 V/1 A
Порта : USB 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Со обратна поларитетот заштита,Со заштита од преоптоварување
7.Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака.
Спецификација :
Боја : црна
Материјал : ABS
Текст : 12-24 V DC
ЕДЕН USB Излез : 5 V 2.5*за 3,7 см
Пакет Содржина :
1×двојна USB полнач за во автомобил
2x Изолирани Терминали
1.Ние снабдување со 12 месеци гаранција за сите наши објекти.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативни повратни информации, ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви ги даде задоволително решение.0
нето тежина : 50g
големина : 4.Ефикасна,преносни и безбедноста во употреба
3.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја.Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.Флеш монтирани двојна USB полначот со маска
2.Ако не сте satisfiedwhen ќе го добиете објект,ве молиме вратете го со orginal пакет рок од 7 дена за замена или пари назад.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Може да се користи на Автомобили, мотоцикли, atv настана, скутери, или моторни.Интимна капа задржува прашина и вода далеку
5.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена.Сите објектот може да се врати за размена на само. Пет ѕвездички повратни информации ќе добие 2% попуст кога ќе го поставите нова цел.1 A/1А Автоматски Полнач за Мобилен Телефон Патнички Адаптер DC12-24 V Двојна USB Порт Автомобил Полнач LED Дисплеј
Карактеристики :
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.

Други карактеристики

Бренд Име:
FISHBERG
Напон:
12V
Од Моќ:
1W
Име На Модел:
118CZ063
Објектот Големина:
4.5*за 3,7 см
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
dual usb конектор за Авто
Интерфејс:
USB2.0
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
компатибилен за:
За iPhone/iPod/samsung
Име:
motocycle полнач за телефони andorid
Функција:
Автоматски полнач
автомобил полнач за брзо полнење:
автомобил полнач 3.1 amp
feature1:
мотоцикл usb адаптер за полнење
feature2:
Автомобил-cahrger со сини led
Feature3:
Dual USB Полнач за во Автомобил
Тежина На Пакет:
0.050kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)

Најдобри понуди