• Неодамнешно
Dewtreetali Мини 6 Pin ISO Адаптер Помошен Линија Од Cabel 4 РКА Приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Седиште, Шкода VDO Ауди Ford Subwoofer

Dewtreetali Мини 6 Pin ISO Адаптер Помошен Линија Од Cabel 4 РКА Приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Седиште, Шкода VDO Ауди Ford

DEN 229.44

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики :
Овој Помошен Кабел совршено се вклопува за "ФОЛКСВАГЕН" Седиште, "Шкода" VDO Ауди Форд.
Овој Помошен Кабелот е добра замена за стариот brocken еден.
Со овој Помошен Кабел, постои lossless квалитет на звукот кога слушате музика.
Plug and play ,лесен за употреба.
Спецификација :
Предмет Тип : Автомобил Мини ISO 4 РКА Кабел
Боја : Црна
Материјал : ABS
Кабел Должина : околу. 26 см
Тежина : 38g
Compatiable со следниве радија :
за Grundig
за Бекer
за Јзуусни
за VDO Дејтонскиот
Fitment :
за Ауди :
за А2
за А3
за A4
за A6
за A8
за ТТ
за Концерт I II
за Хор I II
за Симфониски
за Navi Плус
за Форд :
за MCD Navi
за MFD Navi
за Седиште :
за Ibiza
за Толедо
за Кордоба
за Alana
за Аура - Highline - Скала
за Elba
за Звук II
за "Шкода" :
за Fabia
за Octavia
за MCD Navi
за MFD Navi
за Симфониски
за Grundig 402, 504
за MS501
за MS502
за DX
за "Фолксваген" :
за Golf III
за Golf IV
за Новата Буба
за Passat
за Lupo
за Поло 2000
за Бора
за Гама 5 - Бета 5
за Алфа
за Буба-Гама
за MCD Navi
за MFD Navi Vers. A, B, C, D, E, F, G
Пакетот вклучува : 1pc x Автомобил Мини ISO 4 РКА Кабел
800

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
12V
Бренд Име:
Dewtreetali
Име На Модел:
Q2187-01
Специјални Функции:
лесен за користење
Објектот Тежина:
38g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
прибл.4.1 * 3.7 * 0.8 во
Интерфејс Тип:
6 Pin ISO Адаптер

Најдобри понуди