• Неодамнешно
  • -16 %
62 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Брод Платно Ткаенина Snap Покрие Копчето Приклучок за Полнење Snap Fastener Завртка за морски пловила опфаќа-Y11

62 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Брод Платно Ткаенина Snap Покрие Копчето Приклучок за Полнење Snap Fastener Завртка

DEN 244.00
DEN 290.40

Количина на стоки
Тековен

62 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Брод Платно Ткаенина Snap Покрие Копчето Приклучок За Полнење Snap Fastener Завртка
Карактеристики : 1.Одговара за морски пловила опфаќа, тенди, отворено мебел и повеќе. 2.Може да се користи во шатори, софи,шлемови, ѕид ноктите, дом, бебе вагони, безбедност места,итн. 3.Завртка материјал е од не ' рѓосувачки челик, капа е бакар, позлата заштитен слој, нема рѓа, без деформација, лесен за употреба. Апликации : шатор, троседот, шлем, ѕидот да помине, дом, бебе, превоз, безбедност седиште Спецификации : Snap Fastener Завртка за Полнење Материјал : Бакар+ ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Копчето Капа Дијаметар : 13mm Дијаметар на Контактот : 15mm Завртка Должина : 10мм Долго Алатка Должина : 83mm Круг Алатка Дијаметар : 22mm Количина : 1 Set/62 Компјутери Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 20 x Snap Fastener копчиња 20 x Snap Fastener-сиднеј 20 x Snap Fastener само-прислушување завртки studs 2 x Алатка 1 x Пластична Кутија

Други карактеристики

Напон:
12V
Од Моќ:
стандардно
Име На Модел:
Snap Fastener Завртка за Полнење 1A20581
Објектот Големина:
Слик покажува
Објектот Тежина:
180g
Материјал Тип:
Бакар+Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
за морски пловила опфаќа, тенди, отворено мебел
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Интерфејс:
стандардно

Најдобри понуди