• Неодамнешно
  • -28 %
1 Сет Универзален Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан на Монтирање на Комплет Пластични Врски Ремени Компатибилен радијатори Фанови Колекции

1 Сет Универзален Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан на Монтирање на Комплет Пластични Врски Ремени Компатибилен

DEN 100.00
DEN 138.72

Количина на стоки
Тековен

1 Сет Универзален Автомобил Возило Електрични Радијатор Фан на Монтирање на Комплет Пластични Врски Ремени Компатибилен радијатори Фанови Колекции
Карактеристики : Обезбедува силна, долготрајна и инсталација-friendly дизајн, Универзалниот дизајн за кој било автомобил, камион или други автомобилската возило отпорни на Топлина компоненти за долготрајна издржливост Компатибилен со радијатори, масло ладилници и пренос на ладилници Спецификации : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 4 x Монтажа на Ремени/Врски 4 x Рака/Вратоврска Брави 8 x Пена Влошки 4 x Метал Тензија Извори

Други карактеристики

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Име На Модел:
Возилото Електрични Радијатор Фан 1A21008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
69g
Материјал Тип:
пластични+метал
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Висина:
0cm
Боја Име:
Црна
Специјални Функции:
Топлина отпорни компоненти за долготрајна издржливост
Количина:
1 сет

Најдобри понуди