• Неодамнешно
  • -30 %
Nanum Автомобил Арома Diffuser Мини USB Ароматерапијата Воздух Овлажнител Автомобил USB Етерично Масло Diffuser Магла Создателот fogger

Nanum Автомобил Арома Diffuser Мини USB Ароматерапијата Воздух Овлажнител Автомобил USB Етерично Масло Diffuser Магла

DEN 576.00
DEN 822.24

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : 1 * Елегантен лале во облик на автомобил арома diffuser. 2 * Ослободување мирис за да помогне да се смири и sooth. 3 * USB контактот на страна за полнење на вашиот мобилен уред. 4 * Напојува преку USB излез, или вклучете го во автомобил запалка приклучок за штекер. 5 * Погоден за дом, канцеларија, студија, тоалет, хотел, училиште, автомобил, како и на многу други места. 6 * Итни чекан дизајн, арома diffuser, исто така, може да се користи како скршен прозорец алатка во итни случаи. 7 * Боја : Црна / Светло сино / зелено Овошје / Розова боја / Бела (Изборен) 8 * Item Големина : 45 * 118mm / 1.77 * 4.64 во 9 * Item Тежина : 73g / 2.58 оз Пакет Листа : 1 * Арома Diffuser 2 * Екстра Мирис Лист 1 * Упатство (англиски) Забелешка : може да биде малку боја разлика поради снимање светлина, агол и боја прикажува, ве молиме во вид преовладува.

Други карактеристики

сертификација:
CE
Бренд Име:
NANUM
Извор На Енергија:
возилото напојување
Тип:
HEPA Филтер
Апликацијата Област:
Функција:
Мирисните
Напон (V):
12v
Anion Густина:
>4000000pcs/м3
Број На Модел На:
DHB-A411
Nanum Автомобил Овлажнител:
Автомобил Навлажнувачи 12V
автомобил воздух два:
автомобил прочистувач на воздух овлажнител автомобил
автомобил diffuser:
Етерично Масло Diffuser , Автомобил Магла Производител

Најдобри понуди