• Неодамнешно
  • -73 %
До 2015 New1 DIN 12V Автомобил Стерео FM Радио со MP3 Аудио Плеер Вграден Bluetooth Телефон со USB/SD MMC Порта Автомобил Електроника Во-Dash

До 2015 New1 DIN 12V Автомобил Стерео FM Радио со MP3 Аудио Плеер Вграден Bluetooth Телефон со USB/SD MMC Порта Автомобил

DEN 888.00
DEN 3288.00

Количина на стоки
Тековен


Демонстрација линк : youtu.се/WSXCujcnj Zk Спецификација на Производот :
Вграден Bluetooth + микрофон.
Hands-free повици
Поддржува : Advanced Audio Distribution Profile
Надвор времето се прикаже функцијата
Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио,
Претходно 18 станици (фреквенција : 87.5-108 MHz)
Поддршка : USB / SD / MMC картичка читач
Поддршка : Аудио : MP3 / WMA / WAV, итн.
Поддршка : папката функција
Поддршка : точка на прекин и ID3 Игра
Поддршка : Далечински управувач
Ротари Контрола На Јачина На Звук
MP3 рандомизирана : 10 патеката горе / долу репродукција
Електронска контрола : обем treble, бас, рамнотежа и fader
Повеќе EQ Сцена Избор : џез, рок, поп, класична, итн.
Исклучете го тонот и Loudess контрола
L / R РКА излезни аудио приклучоци
тежина : околу 0.5 kg вклучувајќи пакување
инсталација големина : 180*50*68mm (Должина*Висина*Длабочина) Панел Големина : 58*188 mm

Други карактеристики

Бренд Име:
PolarLander
Специјални Функции:
MP3 Играчи
Компјутерската Меморија Големина:
/
Големина На Дисплеј:
2.5
Резолуција:
256*186
OSD Language:
Англиски
Инсталирајте Големина:
1 Din
боја:
Црна
Име На Модел:
520
Материјал Тип:
пластични alumium
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
180*50*68mm
Напон:
12V
Од Моќ:
4*20W
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108 MHz)
Специјални Функции:
271,200005079

Најдобри понуди