• Неодамнешно
  • -6 %
Yatour YTM07 Дигитални на ЦД промени USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth iphone, ipod интерфејс за ISO 8-Пински ФОЛКСВАГЕН Ауди Шкода Седиште на Ford MP3 Адаптер

Yatour YTM07 Дигитални на ЦД промени USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth iphone, ipod интерфејс за ISO 8-Пински ФОЛКСВАГЕН Ауди

DEN 3610.00
DEN 3840.00

Количина на стоки
Тековен

Било кој број на песни можат да бидат зачувани во секоја папка, но се прикаже на повеќето радио модели може само да екран 99 песна наслови.
NTFS форматот не е поддржан.Поддржува до 15 папки (во зависност од радио тип) на вашиот USB/SD. Игра листата функција исто како мулти Cd-а
9. Контролирани од страна на возило Главата Единица, поддршка воланот операција
4. Audi 20pin конектор(YT-Audi20) е задолжително за избегнување на измена на Audi 8pin радија
* Audi 20pin блок адаптер им овозможува "нема потреба да се намали на оригиналните коло" кога се користи со YT-M06- "ФОЛКСВАГЕН" /Audi 8pin на следниве
Audi радија :
Рефрен 1
Рефрен 2
Концерт 1
Концерт 2
Navi Плус јас (без СМИ)
Navi Плус II (без СМИ)
Симфонија 1
Симфонија 2
Стандарден Пакет Содржина /SET :
* Модул Единица Едно парче
* Жица Подигнат Едно парче
* IPod Кабел Едно парче
* 3,5 мм ПОМОШЕН Кабел Едно парче
* Упатство Едно парче
Дигитална Музика Промени(YT-M07)
Царинскиот закон(ХС) : 8522909100 Големина на :
l Модул големина : 90 x 70 x 20 mm
l CDC приклучок должина : 100cm; i Pod кабел должина : 120cm;
l ПОМОШЕН кабел должина : 50cm
l Стандард Пакување кутија : 210 x 150 x 60mm
l Средна големина на пакување кутија : 142 x 96 x 64mm
l Модул тежина : 80 грама;
l Бруто тежина : 260g-440 грама;
l 80 Средината кутии/голема картон Вовед : Ова е Аудио сет за во автомобил.6 V DC Оперативни Струја : 200m A Режим на Струја : 3m A Температурата на работа : -35 C~+85 C DAC Резолуција : 20bit Вкупно Хармонично Нарушување : 0. Не читај под-папка и да се мешаат со други имиња во коренот на диск. Поврзан со жица темперамент, не FM сигнал контролирани ,Hi-Fi загарантирана
3.
Понекогаш, можеби ќе треба да се промени за друг USB стик или друг SD картичка ако музички датотеки не се одигра нормално. Поддржува SD/SDHC/MMC картичка/У Диск/Card Reader/Хард Диск/i Pod/i Phone
6. Едноставен за инсталација, без оштетување на оригиналниот автомобил внатрешни работи
12. Макс 16 GB (2 GB најмногу се препорачува); SD-картичката е повеќе се препорачува од USB стик.Не се работи со Поло 2004 година со еден диск CD радија без MP3 функција. Поддржува надворешни audio source (PSP,Мобилен телефон,i Pad) преку ПОМОШЕН во пристаништето
8. Го распоредот на песни е во согласност со нивните создадени датум. Вибрации и мешање доказ
11. Тоа е замена на CD промени. Изрече папка именување систем : CD01, CD02, CD03 . Инсталација и употреба се исти како CD промени е за инсталација и употреба, едноставно приклучете USB диск/SD картичка/i Pod, ќе може да игра на аудио преку автомобил аудио систем и да уживате во музиката во вашиот автомобил.

Други карактеристики

Специјални Функции:
MP3 Плеери,ЦД Плеер
Бренд Име:
YATOUR
Објектот Големина:
210 x 150 x 60mm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Компјутерската Меморија Големина:
8G
Напон:
12V
Име На Модел:
YTM07-VW8
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
400g
Од Моќ:
20Hz-20KHz
Слот:
SD USB ПОМОШЕН ВО BT IPOD
сертификација:
CE FCC
Специјални Функции:
MP3/WMA Играчи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
Ауди, Форд, Фолксваген, Седиште, Шкода

Најдобри понуди