• Неодамнешно
  • -6 %
Yatour YTM07 Дигитална музика промени за Fiat Punto Купе Браво Алфа Ромео 147 159 Blaupunkt USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth ipod, iphone

Yatour YTM07 Дигитална музика промени за Fiat Punto Купе Браво Алфа Ромео 147 159 Blaupunkt USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth

DEN 3925.00
DEN 4176.00

Количина на стоки
Тековен

Игра листата функција исто како мулти Cd-а
9. Со BT слот за дополнителни Bluetooth hands-free комплет(YT-BTM) Спецификација : Влезен Напон : 11 V~14. Со Hi-Fi Декодирање на Чип, совршено поддршка за MP3/WMA/WAV песни
5.*Посебно за ОЕМ Blaupunkt радио системи со 8-игли промени конекција. Не се погодни за Fiat/Алфа/Lancia со ИДЕНТИЧЕН(интегриран систем за контрола) систем
6. Може да бара hooking до две црни линии(Земјата жици) заедно,кои се во прилог на 8pin конектор
Тестирани радија :
Не се работи со следниве главата единица :
Стандарден Пакет Содржина /SET :
* Модул Единица Едно парче
* Жица Подигнат Едно парче
* IPod Кабел Едно парче
* 3,5 мм ПОМОШЕН Кабел Едно парче
* Упатство Едно парче
Дигитална Музика Промени(YT-M07)
Царинскиот закон(ХС) : 8522909100 Големина на :
l Модул големина : 90 x 70 x 20 mm
l CDC приклучок должина : 100cm; i Pod кабел должина : 120cm;
l ПОМОШЕН кабел должина : 50cm
l Стандард Пакување кутија : 210 x 150 x 60mm
l Средна големина на пакување кутија : 142 x 96 x 64mm
l Модул тежина : 80 грама;
l Бруто тежина : 260g-440 грама;
l 80 Средината кутии/голема картон Вовед : Ова е Аудио сет за во автомобил. Поддржува SD/SDHC/MMC картичка/У Диск/Card Reader/Хард Диск/i Pod/i Phone
6. Вибрации и мешање доказ
11.

Други карактеристики

Специјални Функции:
MP3 Плеери,ЦД Плеер
Бренд Име:
YATOUR
Име На Модел:
YTM07-ПОЗ
Објектот Големина:
210 x 150 x 60mm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Компјутерската Меморија Големина:
8G
Напон:
12V
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
400g
Од Моќ:
20Hz-20KHz
Слот:
SD USB ПОМОШЕН ВО BT IPOD
сертификација:
CE FCC
Специјални Функции:
MP3/WMA Играчи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
Фиат Алфа Ромео Lancia

Најдобри понуди