• Неодамнешно
Автомобилски клима уред печат, клима уред заптивка,Експанзија вентил, компресор, цевки заеднички заптивка печат

Автомобилски клима уред печат, клима уред заптивка,Експанзија вентил, компресор, цевки заеднички заптивка печат

DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
NEKPOKKA
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
1cm
Година:
2017
Специјални Функции:
печат
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
V5
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
печат

Најдобри понуди