• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 4x Тема Табличка Рамка Завртки Завртки За Автомобил Камион црвена ги красат

Бесплатен Превозот 4x Тема Табличка Рамка Завртки Завртки За Автомобил Камион црвена ги красат

DEN 287.04

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Тоа е замена на дел на вашиот автомобил со лиценца плоча завртка, тоа може да се користи за фиксни возило лиценца и декоративни. тоа е време да ја замените и надградба на вашиот автомобил сега!
Fitment :
(Ова е универзална па ве молам, ако ова ќе одговара пред да купите.) Објектот се вклопува сите возила автомобили, biker приколки, итн. Универзална фитинг se
Спецификации : SKU : A008-03-Р Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 4pcs еден сет. Материјал : Метал. Боја : црвена (Како пик)
Карактеристики : Висок квалитет и лесно да се инсталира. Тоа ќе го направи вашиот автомобил различен од другите автомобили. Едноставен и класичен изглед, фаќање сите око на патот.
Пакет се вклучени :
4 x Табличка Рамка Завртки.(Ако сакате повеќе ве молиме контактирајте со нас)
Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка ве Молиме не грижете се !!! Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни.
ПРЕВОЗОТ
1. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на USPS, Воздухопловната Парцела ,UPS-от ,DHL,TNT,EMS ,ПАТАРИНА .Ние ќе брод објектот преку различни превозот метод со цел износ и цел на телесната тежина .Поинаков начин, ќе имаат различни превозот обвиненија.
2. Ако одберете ја изразат испорака метод, ве Молиме да ни понудат вашиот телефонски број или вашата цел ќе биде одложен бидејќи на курир ќе им е потребно за испорака.
3 за време на Испорака зависи од дестинацијата и превозот метод што и да изберат, исто така, погодени од сопствени прием и други фактори.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите времето за испорака и да им овозможи доволно време за испорака. Било проблем за испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори случај или остави лош повратни информации. Ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да се направи трансакција најдобри. Ви благодариме! Тука е испорака детали за :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Тежина:
0.03kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
Gremlins
Објектот Ширина:
1.8cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
2cm
Година:
1995-2014
Име На Модел:
Универзална
Објектот Висина:
2cm
Специјални Функции:
красат
Автомобил Направи:
Универзална

Најдобри понуди