• Неодамнешно
  • -16 %
SAILFLO 10Pcs Стил Фендер Подлошки Алуминиум Завртки 6mm За Хонда Граѓански Интегра

SAILFLO 10Pcs Стил Фендер Подлошки Алуминиум Завртки 6mm За Хонда Граѓански Интегра

DEN 128.00
DEN 152.64

Количина на стоки
Тековен

SAILFLO 10 Pcs Стил Фендер Подлошки Алуминиум Завртки 6mm За Хонда Граѓански Интегра Карактеристики : Фендер за Миење Фустан-Up Колекции се направени од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и стил подобрување. Овие Фендер за Миење Колекции, исто така може да се користи како заковки за метални или пластични апликации во зависност од хексадецимален гром стилови. Секој пакет доаѓа со база, која може да се постави во дупка удирани со тупаници да послужи како сидро за гром. Најевтиниот но ефикасен начин да се донесе опфаќа моторот на возилото за да го покаже ниво. Направени од Алуминиум Материјал 6061 Подлошки + Нерѓосувачки Челик Завртка нема копче за хардвер инсталација или водичи вклучени Без инсталација Алатка и Без настава се вклучени, Професионална инсталација се Препорачува Карактеристики : Материјал : Алуминиум Боја : Црна,Сина,Златна,Виолетова,Црвена,Шарени,Среброто За Секое Возило Чија ОЕМ Акции Завртки се 6mm и / или Бараат Метрички 20mm Штекер / Шрафцигер Да се Отстрани Замена завртки за било 10мм апликации Завртка Спецификации : Хексадецимален Завртки големина-M6 / Вкупна Должина-20mm / Thread Length-15mm машина за Перење Спецификации : Вкупно-19mm Дијаметар / Дебелина-4mm Количина : 1 Торба(10 Парчиња) Не мало пакет Пакетот вклучува : 1 Торба(10 Парчиња) x Стил Фендер Подлошки+Завртки

Други карактеристики

Бренд Име:
SAILFLO
Година:
Универзална
Име На Модел:
фендер за миење
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0.2cm
Објектот Ширина:
0.15cm
Објектот Висина:
0.19cm
Објектот Тежина:
77g
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стилот На Фендер Подлошки+Завртки
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Завртка Спецификации:
Хексадецимален Завртки големина-M6 / Вкупна Должина-20mm / Thread Length-15mm
Машина за перење Спецификации:
Вкупно-19mm Дијаметар / Дебелина-4mm
Количина:
1 Торба(10 Парчиња)
боја:
Црна,Сина,Златна,Виолетова,Црвена,Шарени,Сребро.

Најдобри понуди