• Неодамнешно
  • -15 %
5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За хонда мотор делови pcx 125 pcx 150 kawasaki versys 650 klx250 нинџа 250 16

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За хонда мотор делови pcx 125 pcx 150 kawasaki versys 650 klx250 нинџа 250 16

DEN 168.00
DEN 197.76

Количина на стоки
Тековен


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Мотоцикл Монтажа Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
RH-FB-002
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
2cm
Is_Customized:
Yes
боја:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
мото додатоци обичај обтекател завртка болт
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бесплатен превозот :
Yes
Големина:
20MM*M6
Количина:
5 парчиња

Најдобри понуди