• Неодамнешно
  • -19 %
16PCS Авто Центар Завртка Покрие Автомобил Капа Оркестарот за Peugeot 207 301 307 308 408 508 3008 Тркало на Автомобилот Орев Капи за Citroen C4l C5 C2

16PCS Авто Центар Завртка Покрие Автомобил Капа Оркестарот за Peugeot 207 301 307 308 408 508 3008 Тркало на Автомобилот

DEN 181.00
DEN 224.16

Количина на стоки
Тековен

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Време На Испорака :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет на Тоа да се спречи завртки од rusting Тоа е издржлив и тежина Лесно да се инсталира, само притиснете на орев покрива директно на завртки Тркала орев опфаќа кои и двете може да се заштити и да ги красат воланот завртки на вашиот автомобил Шлиц на двете страни за да се спречи напукнување
Спецификации : Предмет : Орев Покрие Боја : Сребро Материјал : ABS Компатибилен за : За Peugeot 206 207 301 307 308 408 508 3008, За Citroen C4l C5 C2
Внатрешни работи Дијаметар : За 17mm
Пакетот Вклучува : 16 x Тркала Завртка Опфаќа 1 x Клип
1. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

Боја Име:
Сребро.
Бренд Име:
sikeo
Година:
2017
Име На Модел:
14139-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
1.7cm
Објектот Тежина:
47g
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
тркало на автомобилот орев капи
Тип На Објект:
Ореви & Завртки

Најдобри понуди