• Неодамнешно
  • -15 %
5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За suzuki dl 650 v-strom разбојник 650 б-кралот dl650 gsr600 drz рм 125 burgman 400 gsf

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За suzuki dl 650 v-strom разбојник 650 б-кралот dl650 gsr600 drz рм 125 burgman

DEN 168.00
DEN 197.76

Количина на стоки
Тековен


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
Мотоцикл Монтажа Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
RH-FB-002
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
2cm
Is_Customized:
Yes
боја:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
мото додатоци обичај обтекател завртка болт
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бесплатен превозот :
Yes
Големина:
20MM*M6
Количина:
5 парчиња

Најдобри понуди