• Неодамнешно
2pair делови предна кочница подлога на CFMOTO CF800 CFX8/Х5/X6 број е 9010-0808A0

2pair делови предна кочница подлога на CFMOTO CF800 CFX8/Х5/X6 број е 9010-0808A0

DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


ние прифаќаме серија цел,повеќе квантитет ,поевтина цена.делови број е 9010-0808 A0, Една кеса вклучуваат 2 пара предна кочница подлога,pls биде добро знаат од тоа

Други карактеристики

Специјални Функции:
Кочница подлога
Име На Модел:
CFX8
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Ширина:
4.03cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
9.74cm
Материјал Тип:
Без азбест, полу метален накладките
Бренд Име:
Fengmoto
Име На Модел:
CFMOTO

Најдобри понуди