• Неодамнешно
  • -54 %
Бесплатен превозот LED помине светилка за Лекување на доградба на Акрилни Нокти Гел лак Фен помине алатки

Бесплатен превозот LED помине светилка за Лекување на доградба на Акрилни Нокти Гел лак Фен помине алатки

DEN 1311.00
DEN 2851.20

Количина на стоки
Тековен

Компактен дизајн за да се спаси табела простор. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. O/P : DC12 V/1 A (Адаптер модел) бранова Должина : 395-405nm Тајмер : 30 ГОДИНИ/60-ТИТЕ/90-ТИТЕ/30 M Прилагодливи Производ Големина : 18.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако се чувствуваат разочарани објектот,ве молиме контактирајте со нас во 7days на испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси.
КОНТАКТ со НАС на : Нашата Работно Време : 9 : 00 часот и 6 : 00 ЧАСОТ ( Кина време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) , на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. 1x DC Адаптер за професионален маникир LED светло. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат, Клиентот ги задоволи е многу важно за нас!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации! Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Објектите се проверува од страна на КК пред породувањето.(Кога ќе цел,pls вид оставите порака да ни кажете кои plug треба)
Карактеристики : .Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот : Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Испраќање е договорен рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Alibaba. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.5 cm Приклучок : ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА приклучете се на располагање. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок,ние може да се изјасни како "Подарок/Примерок" со ниска вредност. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Фен
Извор На Енергија:
Електричен
Бренд Име:
UZMEI
Тежина:
0.65
Тип:
Led светилки
Напон:
110-240V
Материјал:
ABS
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
UZM-618
Големина:
18.4*15*9.5cm
Приклучоци Тип:
ЕУ Приклучокот,НИ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучок
моќност:
12W

Најдобри понуди