• Неодамнешно
  • -8 %
10pcs 30ml Бамбус Козметички Лосион Refillable Шише DIY Стакло Емулзија Пумпа Пакување Празни Шминка Течни Фондацијата Сад

10pcs 30ml Бамбус Козметички Лосион Refillable Шише DIY Стакло Емулзија Пумпа Пакување Празни Шминка Течни Фондацијата

DEN 4189.00
DEN 4553.76

Количина на стоки
Тековен


30ml Бамбус Стакло Лосион/Емулзија Шише Пумпа
Детали за производот :
1. Материјал : Бамбус + Стакло
2. Capactity : 30ml
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Други карактеристики

Спецификации:
30ML
Материјал:
бамбус стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
NB0001
Големина:
30ml

Најдобри понуди