• Неодамнешно
  • -17 %
УВ Гел Лагер Цртање Четка за Нокти Пенкало со Акрил Пен Носителот Пет Мрежа Рек Стојат Ноктите Салон Цвет Сликарство Нокти Да Помине Уметност

УВ Гел Лагер Цртање Четка за Нокти Пенкало со Акрил Пен Носителот Пет Мрежа Рек Стојат Ноктите Салон Цвет Сликарство

DEN 318.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Спецификација
Боја : Како на сликите покажуваат
Ноктите Четка Наежвам Должина : Околу. 7mm/9mm/11mm
Ноктите Четка Рачка Должина : Околу. 13.8 cm
Пакет Содржина :
3 Pcs Помине Четка + 1pc Помине Уметност Четка Носителот Светло виолетова
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Мода и Популарни Метална Боја.
Совршено погодна за Кристал и УВ Гел ноктите уметност.
На Пен Носителот можат да се сместат 5 помине уметност четки.
Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!
За цртање линии, фини детали, цвеќиња, обрасци и др.
Совршен за двете професионална употреба и лична употреба!
Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ABC41446
Материјал:
Нерѓосувачки Челик / Акрилик
Големина:
3Pcs UV Gel Liner brush + 1Pc Pen Holder
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Тип На Објект:
Ноктите Четка

Најдобри понуди