• Неодамнешно
200pcs Мраз Сина Патна Празни Етерично Масло Стаклени Шишиња Контејнери Ампули Со Пластична Капа за Редуктор 1/6oz 1/3oz 1/2oz 2/3oz 1oz

200pcs Мраз Сина Патна Празни Етерично Масло Стаклени Шишиња Контејнери Ампули Со Пластична Капа за Редуктор 1/6oz 1/3oz

DEN 7488.00

Количина на стоки
Тековен


1 : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML Мраз Сино стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml сини стаклени шишиња со пластични капаци
2. Капацитет : 5ml 10 ML 15 ML 20 ML 30 ML 50МЛ 100 ML
3. Боја на шишето : фрост Сина
4. Caps се достапни во бела и црна боја.
5. Употреба : етерично масло, арома масло, течноста козметика
6. ние, исто така, имаат јасни, зелена, мраз сина шишиња

Други карактеристики

боја:
A100ML, А2 100ML, Б1 50МЛ, Б2 50МЛ, Ц1 30ML, C2 30ML, D1 20ML, D2 20ML, Е1 15ML, Е2 15ML, Ф1 10ML, F2 10ML, G1 5ML, G2 5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1802S -3
Големина:
5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50ml 100ml
Капацитет:
5ml 10ml 15ml 20ml 30ml 50мл 100ml
Капа:
Подесувате евидентно капа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја на Капа:
Бела, Црна
Материјал:
Стакло
Боја на шише:
Мраз Сина

Најдобри понуди