• Неодамнешно
  • -16 %
50Pcs/Многу 32-милиметри 9-заби Коса Екстензија Клипови Snap Метал Клипови Со Силиконски Назад За Коса Клипови во Weft Перика Чешли Косата Додаток

50Pcs/Многу 32-милиметри 9-заби Коса Екстензија Клипови Snap Метал Клипови Со Силиконски Назад За Коса Клипови во Weft

DEN 383.00
DEN 455.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
50pcs Црна, 50pcs Браун, 25Black 25White, 25Black 25Brown, 25Brown 25White, 50pcs Бела
Тип На Објект:
Клипови
Материјал:
Метал Коса Клипови Перика
Количина:
50pcs/многу Фризер Клипови Екстензии
Број На Модел На:
Жица-Форма коса екстензија клипови
Големина:
32mm*16mm
Функција:
Косата клипови за eave екстензии
Предност:
Фабриката за продажба, евтини цена најдобар квалитет
боја:
Црна, Кафеава, Бела Перика Додаток Клипови

Најдобри понуди