• Неодамнешно
  • -5 %
Косата Екстензии Клешти Коса Екстензии Алатки Розова 3 Дупки Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Смена Клешти За Микро Линкови На Косата

Косата Екстензии Клешти Коса Екстензии Алатки Розова 3 Дупки Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Смена Клешти За Микро

DEN 220.00
DEN 231.36

Количина на стоки
Тековен


Новата Кралица на сите-нова коса екстензија алатка е елегантни, силни, и мулти-функционална. Нејзиниот едноставен дизајн може да understate своите мулти-фацетирани способност, но тоа е алатка целосно опремени за да се справи со било која и сите мушка и топење работа со стил, класа, и промена на-на-на-диме флексибилност. На полиран челик заврши значи тоа е издржлив и ергономски и единствени двојно пролет ви помага, стилист, работа во удобност и леснотија. Употреба на Наставката Клешти за и , како и Дополнително, продолжување алатка може да се справи со фузија обврзници отстранување, со додавање на еден . Со користење На Нова Кралица коса екстензија додатоци гаранции дека и оригиналниот коса и коса екстензии се третираат безбедно. Нашите производи се дизајнирани да работат со Нова Кралица на косата и обврзници; за премиум резултати, ние препорачуваме само користење на нашите производи и додатоци заедно.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клешти
Број На Модел На:
стил-Б
Големина:
Length about 13 cm(5.2)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Plier За Коса Екстензии За Коса Plier Смена Keratin
боја:
Црна со Розова Боја
Користат за:
Јас совет на косата, Микро јамка коса, Нано прстен коса, Ez weft коса
Количина:
1pcs
Пакување:
1pcs/пакет
испорака:
5 работни денови по добиете исплата информации.
Производи Тип:
Коса екстензија алатки Губење Мушка Клешти Игла Носот Клешти
is_customized:
Yes

Најдобри понуди